fbpx
 

Drodzy uczniowie i przyjaciele Akademii – potrzebujemy waszego wsparcia! Nasza szkoła, podobnie jak inne obiekty taneczne, rekreacyjne czy sportowe, znalazła się w związku z wirusem w grupie firm, które poniosą największe straty. Znacie nas z licznych charytatywnych imprez i zbiórek, teraz nadszedł ten moment, kiedy to my potrzebujemy wsparcia, również po to, aby móc nadal pomagać ludziom i zwierzętom – teraz także one nie będą miały łatwo. Aby w czasie, kiedy nie możemy pracować związać koniec z końcem, oferujemy przedsprzedaż sal do ćwiczeń własnych oraz wejściówek na warsztaty i milongi w korzystnych cenach. Wasze opłacone z góry rezerwacje pomogą nam utrzymać płynność finansową i opłacić koszty naszej działalności – przy siedmiu salach o łącznej powierzchni ponad 500m2 jest to ogromna kwota.

Poniżej możecie zakupić:

 • wynajem sali do ćwiczeń własnych* na godziny lub w korzystnych cenowo pakietach do wykorzystania do końca sierpnia
 • wejściówki na milongi „powirusowe”, których termin, z przyczyn oczywistych, podamy kiedy to będzie możliwe
 • wejściówki na weekendowe godzinne warsztaty o różnej tematyce, termin zajęć niedziela 16.00, start nie wiadomo kiedy :):
    – giro perfekcyjnie – technika i energia
    – sacady – to proste
    – poza osią – komfortowe colgady
    – bliskie objęcie – do tanga trzeba dwojga
 • kurs „Tango Reaktywacja” dla wszystkich, którzy chcieliby bezkolizyjnie powrócić do tanga po przerwie. W programie solidne podstawy w dużym skrócie. Karnet na 4 zajęcia i 4 praktyki. Termin zajęć czwartek g. 21.00, start: damy znać!

Z góry dziękujemy!

 

Sala do ćwiczeń na 1 godzinę

kupuję i płacę 30 zł

Sala do ćwiczeń na 5 godzin

kupuję i płacę 120 zł

Sala do ćwiczeń na 10 godzin

kupuję i płacę 200 zł

Wejściówka na jedną z milong „powirusowych” –  Nuevo lub Nuevo i Tradycja. Za wejściówkę płacisz ile chcesz – wedle uznania, będziemy wdzięczni za każdą kwotę.

kupuję i płacę

Warsztaty weekendowe 1 lekcja + praktyka

kupuję i płacę 40 PLN

Warsztaty weekendowe 4 lekcje + 4 praktyki

kupuję i płacę 140 zł

Tango reaktywacja 4 lekcje + 4 praktyki

kupuję i płacę 140 zł

 

*max 2 osoby na sali, wynajem wyłącznie do ćwiczeń własnych, dla klientów indywidualnych, nie na działalność komercyjną, w tym udzielanie lekcji