fbpx
 

Pierwsza Warszawska Nocturna – czyli Milonga w Ciemności – nastąpi w Halloween!

Event traktujemy jako po-covidową pomoc dla Szkoły, w której ja i wielu z nas rozpoczynaliśmy Przygodę z Tangiem – Akademia Tańca Tomasza Potockiego <Wolność>, Moniki i Tomka.

Uczestnicy: z uwagi na charakter imprezy – impreza kameralna, ilość osób ograniczona wielkością Sali i zapewnieniem komfortowej przestrzeni; równowaga płci – aby nikt „przymusowo nie siedział”; zaproszenia imienne, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa uczestnikom

Formuła:
Pełne zaciemnienie sali. Jedyne stałe światło, to nikły blask konsolety DJa i oznaczenie wyjścia: „Exit”…
Uczestnicy mają na nadgarstkach świecące bransoletki – pomagają nawigować po parkiecie i odnaleźć partnera(rkę). Liderzy i Followerki mają bransoletki w różnych kolorach.
Nie ma tand, po każdym tangu następuje zmiana partnerów, oczywiście partnerzy mogą zdecydować o pozostaniu ze sobą na kolejne tango/tanga
Jak odbywa się zmiana partnerów po zakończonym tangu?
Mamy 3 możliwości – każdy wybierze co mu odpowiada:
1. „BardzoNocturna”: Pozostaję na parkiecie; Lider podnosi do góry rękę ze świecącą bransoletką i czeka aż podejdzie do niego Followerka; Sugestia: Nie rozmawiamy; Nie wiemy z kim za chwilę zatańczymy, spróbujemy domyślić się już w trakcie… (jak?… hmmm – uruchamiam imaginację…)
2. „TrochęNocturna”: przechodzę (po najbliższej ścianie) – do „strefy kanapowej” gdzie mogę porozmawiać – i w ten sposób świadomie wybrać z kim zatańczę – jednocześnie nie opuszczając Ciemności (Strefa jest częścią Sali tanecznej)
3. „Klasyczne Cabaceo” – wychodzę do hallu/baru, gdzie będzie wystarczająco światła dla klasycznego cabaceo
Pierwsza godzina Milongi będzie przy przyciemnionym, ale jednak świetle, aby uczestnicy mogli uswoić się z topografią Sali oraz innymi uczestnikami 🙂

Muzyka: Nuevo + alternatywna „ogarnialna tangiem” i dostosowana do Ciemności – by DJ Myszko.

Stroje w klimacie Halloween – mile widziane (w barze – gdzie będzie nieco światła)

Wejściówki:

Zapisy przez formularz na dole strony.

Po zaakceptowaniu otrzymasz email z linkiem do płatności. Dopiero wtedy wykonujemy płatność (!). Tak jak przy maratonach – musimy zapewnić równowagę płci i odpowiednią ilość uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń. Możliwa lista rezerwowa.
Cena wejściówki: 50 pln

Sławek DJ Myszko 🙂

 

 


1 osobapara

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.